(048) 703-70-99 (067) 946-16-16 (050) 567-04-59

Втрата волосся здатна обернутися справжньою трагедією. Найменше погіршення їх стану змушує негайно задуматися, куди ж звертатися за допомогою.

Причини проблем з волоссям можуть бути найнесподіванішими, тому відвідини трихолога в клініці починається зі сверхточной комп’ютерної діагностики, що дозволяє розробити оптимальну програму лікування випадіння волосся у жінок, а також призначити найбільш ефективну відновну терапію.

Прогресивні методи поліпшення стану волосся

Ми пропонуємо ефективні і безпечні методики відновлення здоров’я волосся. Зрозуміло, кожному клієнтові гарантований індивідуальний підхід і окремо розроблена програма відновлення.

Курс вітамінів і мінералів

Вітаміни являють собою низькомолекулярні сполуки, які виконують роль активаторів всіх типів біохімічних реакцій, що протікають в організмі людини. Щоб розуміти, наскільки важливу роль відіграють вітаміни в життєдіяльності і нормальному функціонуванні всіх органів і систем людини, необхідно знати, що абсолютно всі процеси в організмі на молекулярному рівні протікають саме в формі біохімічних реакцій.

Лікування волосся у жінок шляхом зовнішнього впливу

Для таких цілей доступні особливі процедури для відновлення волосся, які є авторськими розробками лікарів нашої клініки. Застосування професійних масок, бальзамів і лосьйонів надає воістину цілющу дію на молекулярному рівні. Підбір пропорцій здійснюється персонально, з метою оптимального вирішення тих чи інших проблем кожного клієнта. Не менш цілющий вплив робить масаж голови, активізує обмінні процеси.

Консультація трихолога – перший крок до оздоровлення волосся і шкіри голови

Для того щоб записатися на прийом лікаря-трихолога в «Альт-Мед»,

зателефонуйте в Одесі

+38 (067) 946-16-16

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію – зв’яжіться з нами зручним для вас способом.