(048) 703-70-99 (067) 946-16-16 (050) 567-04-59

Гінеколог Одеса

Жіноче здоров’я є невід’ємною частиною гармонійної щасливої родини, адже воно являє собою основний фактор для подальшого продовження роду. Щоб бути впевненою в тому, що все в порядку важливо періодично проходити огляд у гінеколога в Одесі. Грамотні, досвідчені і висококваліфіковані лікарі медичного центру “Альт-Мед” дають можливість зберегти репродуктивне здоров’я.

Етапи огляду у гінеколога

 • Збір анамнезу. Спочатку лікар-гінеколог в Одесі проводить опитування, цікавиться перенесеними захворюваннями, з’ясовує особливості циклу і аналізує скарги пацієнтки, якщо такі є.
 • Огляд за допомогою дзеркала в гінекологічному кріслі. Гінеколог досліджує стан шийки матки, слизових оболонок. Дана процедура є абсолютно безболісною.
 • Взяття мазків на аналіз. Якщо виявлення наявності запального процесу і наявності прихованих захворювань лікар бере мазки за допомогою гінекологічного шпателя. Ця процедура не доставляє дискомфорту і займає всього пару хвилин. Аналіз мікрофлори дозволяє визначити рівень здоров’я середовища в піхві і виявити можливі захворювання.
 • Гінекологічний огляд. Пальпація дозволяє визначити розміри, форму і рухливість маткових труб, яєчників і матки.
 • ПАП-тест (скринінг патології шийки матки) – проводиться щорічно.
  Кольпоскопія шийки матки (дозволяє виявити патології шийки матки на ранніх стадіях). Вона допомагає виявити: кондиломи, ендометріоз, пухлинні зміни і т.д.
 • Пальпація молочних залоз. Цей етап дозволяє виключити розвиток пухлинних захворювань і інших патологій.

Коли потрібно звертатися до гінеколога в Одесі?

Огляд у гінеколога слід проходити кожній жінці не менше ніж 1 раз на півроку, при відсутності скарг на здоров’я. Плановий огляд дозволить вчасно запобігти розвитку різних захворювань. Консультація гінеколога необхідна при порушеннях менструального циклу, прегравідарної підготовки (з метою обстеження і планування вагітності), під час вагітності і з метою індивідуального підбору методу контрацепції. Найкраще приходити на прийом до гінеколога в перші пару днів після закінчення менструального циклу.

Незапланований похід до гінеколога слід здійснювати в разі, якщо Ви відзначаєте:

 • свербіж в області статевих органів;
 • зеленувато-жовті виділення;
 • біль у грудях;
 • дискомфорт при статевому акті;
 • хворобливі менструації;
 • біль внизу живота.
  Позаплановий огляд може проводитися навіть під час місячних, проте причини повинні бути вагомі – різкий біль внизу живота, що носить тривалий характер або кровотеча.

Як підготуватися до відвідування гінеколога?

Не можна назвати відвідування гінеколога в Одесі приємною процедурою, однак це стосується відвідування будь-якого лікаря. Для пацієнток властивий дискомфорт під час візиту і деякі психологічні бар’єри. Лікарі медичного центру “Альт-Мед” намагаються створити максимально комфортні умови для звернення до них. Для того щоб лікар міг оцінити картину жіночого здоров’я повністю, слід правильно підготуватися до візиту:

 • перед походом до лікаря слід спорожнити кишечник і сечовий міхур, це дозволить уникнути труднощів при пальпації і попередить можливі больові відчуття при цій процедурі;
 • перед візитом слід прийняти душ або ванну (бажано за кілька годин до візиту), не варто використовувати гелі, мило і т.д. Також забороняється спринцювання. Це не дасть можливість отримати повноцінну достовірну інформацію про стан мікрофлори;
  перед візитом до гінеколога протягом доби не варто вступати в статевий зв’язок;
 • рекомендується виключити алкоголь за добу до візиту гінеколога
  якщо Ви приймаєте антибіотики, то варто перенести візит до лікаря або попередити гінеколога про це.

Чому треба звертатися до нас?

Лікарі медичного центру “Альт-Мед” – справжні професіонали, вони використовують в роботі тільки сучасні підходи до лікування. Гінекологи відстежують світові тенденції в медицині і при необхідності використовують сучасні протоколи лікування. Не варто боятися візиту до гінеколога в Одесі. Огляд проходить безболісно і займає зовсім мало часу, зате регулярне відвідування лікаря є гарантією жіночого здоров’я і дозволить запобігти розвитку захворювань, або ж забезпечить його спокійний плин.

Для того щоб записатися на прийом слід залишити заявку на сайті або зателефонувати за вказаним номером.

+38 (067) 946-16-16

+38 (048) 703-70-99

+38 (067) 921-47-96

+38 (050) 567-04-59

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію – зв’яжіться з нами зручним для вас способом.