(048) 703-70-99 (067) 946-16-16 (050) 567-04-59

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР АЛЬТ-МЕД ОДЕСА

Сучасний багатопрофільний медичний центр Альт-Мед працює для вас з 2017 року. У нас накопичений колосальний досвід діагностики та лікування проблем в гастроентерології, дерматології, венерології, трихолог, косметології, ультразвукової діагностики та дієтології. В Одесі це один з небагатьох медичних центрів, де дійсно знаходять причини і лікують захворювання шкіри, а не тільки усувають візуальні естетичні дефекти.

Чому обирають АЛЬТ-МЕД?

Сучасне медичне обладнання

Медичний центр АЛЬТ-МЕД

Please specify image url

Приводом для заснування медичного центру АЛЬТ-МЕД Одеса була поява унікальної методики «Виявлення та усунення першопричин захворювання», завдяки якій, можливо вирішення питань, пов’язаних з точною діагностикою організму людини і відновленням організму, як при хронічних хворобах, так і при загострених стадіях захворювань.

Please specify image url

Виявлення самої причини захворювання

У Медичному центрі АЛЬТ-МЕД виявляють причину захворювання і вирішують питання повного відновлення організму, враховуючи індивідуальні особливості кожної людини. Завдяки цьому, фахівці медцентру дійсно лікують пацієнтів, а не просто пригнічують симптоми захворювань і патологій.

Переваги

Гордість нашого багатопрофільного медичного центру – повна комплектація необхідним обладнанням для діагностики та лікування. Співпраця з відомими вітчизняними та європейськими виробниками дозволило нашому медцентру, підібрати оптимальне обладнання для гарантії точних і безпечних для пацієнтів результатів

Довіра багатьох пацієнтів до медицини було підірвано недбалим і неуважним ставленням до їх здоров’я та проблемам. Мета нашого медцентру – підтвердити, що система охорони здоров’я має в своїх рядах справжніх геніїв. Тому в нашій приватній клініці, працюють тільки досвідчені, уважні фахівці, які розуміють всю відповідальність і важливість своєї роботи.

Один із пріоритетів нашої платної клініки – зробити професійну медичну допомогу доступнішою. Адже саме здоров’я людини є головним ресурсом в нашому житті – від неї залежать працездатність, сімейне щастя і життєвий успіх.

Відгуки наших клієнтів