(048) 703-70-99 (067) 946-16-16 (050) 567-04-59

Ми раді що можемо запропонувати все найкраще, актуальне і нове з області косметології і естетичної медицини! Вам же досить просто мати бажання, волю і прагнення бути здоровими, привабливими, впевненими в собі і молодими.

Косметологіянапрямок естетичної медицини, що займається вивченням проблем зовнішності людини, їх етіології, проявів, а також розробкою і застосуванням засобів і методів корекції зовнішнього вигляду. Основним органом, об’єктом впливу в косметології є шкіра з її придатками, їх захворювання і вікові зміни.

Ми надаємо наступні послуги, які входять в компетенцію косметолога, можна уявити так

 • 1чистки
 • 2масаж обличчя
 • 3апаратна косметологія
 • 4доглядові процедури

Медичний центр «Альт-Мед» пропонує послуги з косметології

Ми гарантуємо ефективне лікування, комфортне обстеження і лояльні ціни

Механічна чистка обличчя

Для професійного косметолога не є секретом той факт, що фізичне видалення комедонов забезпечує швидке клінічне поліпшення. Якщо мова йде про закриті комедонах, лікарі роблять розтин кісти за допомогою тонкої голки і витягають вміст спеціальної ложечкой.Чістку особи, при якій використовуються будь-які інструменти, називають механічною. Якщо комедон невеликого розміру, елементи вилучаються шляхом ручного чищення, тобто акуратним натисканням поруч з місцем запалення.

Вакуумна чистка

Апаратна очищаюча шкіру процедура, яка виконується приладом для вакуумної терапії. За рахунок негативного тиску, що створюється у вакуумній насадки, відбувається приплив крові і посилення кровообігу в шкірі, розкриття пір і очищення їх від забруднень (відмерлих клітин, надлишків шкірного сала, комедонов і ін.).

Ультразвукова чистка

Апаратна процедура очищення шкіри, заснована на лікувально-гігієнічних властивостях високочастотних хвильових коливань. Впливаючи на шкіру, ультразвук видаляє забруднення, ороговілі клітини, шкірний жир, комедони, при цьому не травмуючи верхні шари епідермісу і не викликаючи припухлості і почервоніння.

Гальванічна чистка

Гальванічна чистка обличчя, або дезінкрустація, відноситься до нових послуг, що надаються салонами краси. Під час процедури відбувається глибоке очищення шкіри. Для цього використовується електричний струм невеликої потужності, під дією якого скупчилися в порах шкірне сало і забруднення розчиняються і виходять назовні. На поверхні шкіри жири взаємодіють з попередньо нанесеним на обличчя спеціальним розчином, перетворюючись в мило.

Ультразвуковий фонофорез

У сучасній медицині і косметології фонофорез застосовується досить активно завдяки своїм безперечних переваг: Фонофорез сприяє активному насиченню тканин киснем, підвищенню еластичності сполучних тканин і тим самим омолодженню шкіри. Вплив введеного під шкіру препарату триває значний час після власне процедури. Ультразвук впливає на клітини як масаж, активізуючи обмінні процеси, кровообіг, а також надаючи лімфодренажний ефект.

Ультразвук ефективно зменшує набряки, активізує регенерацію тканин, має протизапальну дію.

Іонофорез з активною сироваткою

На відміну від традиційного нанесення сироваток і кремів на шкіру, транспортування поживних речовин за допомогою процедури іонофорезу дозволяє, за рахунок руху вільних іонів і водорозчинних речовин доставити їх дерму. В процес іонофорезу включаються іони тканин, і мембрани клітин, що сприяє стимуляції обмінних процесів шкіри. Застосування мікрострумів для транспортування поживних водорозчинних речовин в клітини, так само підвищує гідробаланс шкіри, що сприяє зменшенню мімічних та вікових зморшок, а так же стабілізації роботи сальних залоз.

Масаж обличчя

Чудове дію масажу обличчя від зморшок на шкіру дуже легко пояснити:

 • кров починає бігти швидше за підшкірним капілярах – обмінні процеси в клітинах починають відбуватися інтенсивніше – шкіра отримує необхідні поживні речовини в більшій кількості – колаген та еластин починають вироблятися в два рази швидше – шкіра стає пружною – зморшки розгладжуються;
 • м’язова тканина зміцнюється – зникає ефект отвисшей шкіри;
 • набряклість зникає;
 • шкіра отримує тонус;
 • робота капілярів приходить в норму – зникають без сліду почервоніння і вугрі, викликані близьким розташуванням кровоносних судин до шкіри;
 • контури особи стануть більш промальовані, чіткими, без ефекту обвислих шкіри;
 • правильний масаж обличчя проти зморшок розслабляє шкіру, знімає з неї напруга, що призводить до розгладження зморшок;
 • масаж обличчя – це не тільки ефективний засіб проти зморшок, а й прекрасна профілактика щодо їх попередження.

Якщо ви робите регулярний і правильний масаж обличчя, ефект цієї процедури не змусить себе довго чекати: старі зморшки стануть не такими явними, разгладятся, а нові і зовсім перестануть з’являтися.

Пілінг

Метод очищення й омолодження, основу якого складає вплив на різні шари шкіри за допомогою хімічних агентів, головним чином кислот. В процесі взаємодії шкірного покриву і кислоти відбувається руйнування певних верств епідермісу і дерми на контрольовану глибину разом з наявними дефектами і наступною стимуляцією регенерації шкіри.

Переваги нашого косметологічного кабінету

 • Недорога консультациія
 • Нам важливо, щоб послуги були доступні кожному пацієнту, ви отримаєте консультацію досвідченого косметолога
 • Сучасний підхід до чищення шкіри обличчя
 • Досвідчений фахівець підкаже, які процедури найкраще підійдуть саме для вашої ситуації.
 • Комплекс косметологічних процедур
 • Ми підберемо індивідуальний комплекс процедур для вашого типу шкіри.

Прайс лист

Для того щоб записатися на прийом лікаря-косметолога в «Альт-Мед»,

зателефонуйте в Одесі

+38 (067) 946-16-16

+38 (048) 703-70-99

+38 (067) 921-47-96

+38 (063) 535-96-56

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію – зв’яжіться з нами зручним для вас способом.